Krovinių pervežimas

Krovinių pervežimas visoje Lietuvoje ir Europoje

Krovinių pervežimas Lietuva – Europa  sausumos keliais – tai mūsų pagrindinis darbas, todėl šiai paslaugų rūšiai skiriame ypatingą dėmesį. Kad garantuotume greitus pristatymo terminus, ekonomiškus paslaugų įkainius bei visapusišką tiek dalinio, tiek pilno krovinio saugumą, nuolat investuojame į savo transporto priemonių atnaujinimą. Taip pat siekiame ieškoti pačių patogiausių bei lanksčiausių sprendimų kliento atžvilgiu, todėl kiekvienam jų sudaromas individualus maršrutas, leidžiantis krovinį nuo „durų iki durų“ pristatyti greitai ir laiku.

Pilnų / dalinių krovinių pervežimas

Vežame krovinius pagal kiekvieno žmogaus pageidavimus. Nuo smulkios siuntos iki 33 palečių ar nestandartinio krovinio.

Greitas / Express krovinių pervežimas

Greitas krovinių pervežimas visoje Lietuvoje ir Europoje su mikroautobusais ir tentiniais mikroautobusais.

Krovinių gabenimas į šias šalis bei iš jų

Lietuva

Lenkija

Latvija

Vokietija

Nyderlandai

Belgija

Jungtinė karalystė

Austrija

Čekija

Švedija

Suomija

Norvegija

Danija

Šveicarija

Prancūzija

Ispanija

Italija

Estija

Airija

Slovėnija

Slovakija

Portugalija

Vengrija

Bulgarija

Albanija

Serbija

Kroatija

Makedonija

Moldavija

Rumunija

Graikija

Bosnija ir Hercegovina

Krovinių draudimas

Visiems savo klientams siūlome papildomą krovinio draudimą. Krovinių draudimas tai draudimo rūšis, kai vežami kroviniai apdraudžiami nuo vagystės, sunaikinimo ir sugadinimo transportavimo metu.
Standartiškai gabenant žemės transportu, vežėjo atsakomybę reglamentuoja CMR konvencija, priimta 1956 m., Ženevoje. Vežėjo atsakomybė, kitaip vadinama CMR draudimu, ribojama už bruto kilogramą 8,33 SDR* – kurio indeksą nustato Tarptautinis valiutos fondas. Retai, tačiau pasitaiko atvejų kai dėl tam tikrų sąlygų, pvz. gamtos stichijų, krovinys būna pažeidžiamas ar prarandamas, todėl nuo visų rizikų kroviniai draudžiami CMR draudimo galimybe.

Sandėliavimo paslaugos

Sandėliavimo paslaugos – tai veiksmai, susiję su krovinių saugojimu ir valdymu. Vykdomos priemonės apima krovinių pakrovimo ir iškrovimo darbus, prekių sandėliavimą, jų apdorojimą (priėmimą, išdavimą, dokumentų parengimą, rūšiavimą, komplektavimą, etikečių pridėjimą ir kt.)

Laikinasis sandėliavimas dažnai yra būtinas vežant krovinius tarptautiniais maršrutais. Mes analizuojame klientų poreikius, prekių savybes ir siūlome optimalias saugojimo sąlygas.

Patikėję mums sandėliavimo darbus, pamiršite rūpesčius ir galėsite koncentruoti dėmesį į veiklos valdymą, bei rezultato siekimą.

Muitinės paslaugos

Muitinės paslaugos palengvina sudėtingas muitines procedūras, užtikrina krovinio gabenimo ir sandėliavimo darbų sklandumą. Marbusas pildo muitinės dokumentus, rūpinasi muito mokesčiais ir teikia kitas su muito procedūromis susijusias paslaugas.