Perkraustymo paslaugos Lietuvoje ir Europoje

Visos mūsų perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos

Jeigu nusprendėte keisti gyvenamąją vietą, perkelti savo įmonę ar tiesiog pervežti didelį krovinių kiekį, pasinaudokite kraustymo paslaugomis. Kokybiškos kraustymo paslaugos – tai garantas, kad Jūs galėsite patogiai pergabenti savo krovinius, sutaupysite daug laiko bei energijos. Leiskite atlikti darbą profesionalams greitai ir sklandžiai, kaina bus tik smagus gyvenimiškas potyris.
Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome savo klientams krovinių pervežimo, perkraustymo paslaugas.

Krovinio saugumas

Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Užnešime tinkamai supakuotus siuntinius, daiktus arba nunešime kur pageidaujate. Mūsų siūlomas  perkraustymo paslaugas atliekame greitai. Daiktus sudedame taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų krovininį autobusiuką. Mielu noru padėsime pernešti daiktus, perkraustyti krovinį jūsų pasirinktu maršrutu.
Visos transportavimo paslaugos – apdraustos draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

Vietiniai perkraustymai

Šie perkraustymai paprastai atliekami greitai ir kokybiškai, nes perkraustymo atstumas nėra didelis.

Tarptautiniai perkaustymai

Persikraustymas iš ar į užsienio šalį visada reikalauja didelių organizavimo ir planavimo pastangų atliekant visus darbus. Pirmas žingsnis tarptautiniuose perkraustymuose yra gabenamų daiktų apžiūra (nuotraukos), kainos paskaičiavimas bei perkraustymo datos planavimas.  Jeigu jūs mums patikėsite savo perkraustymą- mes atliksime visus jums reikalingus darbus. 

Meno kūrinių transportavimas

Aptarnaujame parodas, muziejus ir privačius asmenis. Mūsų komanda pasiruošusi padėti viską atlikti profesionaliai. Meno kūrinių transportavimui dažniausiai reikalingos specialios transportavimo sąlygos, kuriomis ir pasirūpiname.